بیمارستان قاسم سلیمانی فردیس

بیمارستان فردیس

بیمارستان فردیس که در ابتدای کار ساخت آن در زمینی به مساحت ۱۷ هزار متر مربع آغاز شد با همکاری مدیریت شهری فردیس و دولت مساحت اراضی آن به ۲۷ هزار متر مربع رسید. این بیمارستان با زیر بنای ۲۱ هزار متر مربع در پنج طبقه ساخته شده که دارای بخش های مختلف تخصصی و فوق تخصصی پزشکی است . ۲۶۰ تختخواب آماده ارائه انواع خدمات درمانی به شهرستان ۷۰۰ هزار نفری فردیس و حومه میباشد.

شرکت مهندسی ابرسبز مفتخر است در سال 1401 ادامه پروژه و تکمیل زیر ساخت های لازم و اصولی شبکه در این مجموعه را تحویل و تا امروز با ارائه مشاوره و برنامه ریزی های مرحله ای به پیشبرد روند تکمیل آن کمک کرده است.

این بیمارستان با 5 طبقه روی زمین و یک طبقه زیرین متشکل از 450 نود فعال شبکه که در مجموع 24 رک در سر تا سر ساختمان برای جایگذاری ایستگاه های کاربری تعبیه شده که با زیر ساخت 2.5 کیلومتری فیبر نوری هر رک به صورت مجزا به اتاق سرور متصل میشود.

اتاق سرور

فضای 14 متر مربعی با پوشش کف و سقف کاذب و سینی های کار شده برای انتقال کابل های شبکه, فیبر نوری و خطوط موازی برق شهری و برق اضطراری تجهیزات ups تعبیه شده در سقف و کف.

زیرساخت (BackBone)

زیرساخت اصلی شبکه در این ساختمان متشکل از 2.5 کیلومتر فیبر نوری بوده که از هر یک از رک های شبکه به اتاق سرور متصل شده است.

شبکه

شبکه اصلی در ساختمان به صورت توپولوژی استار (Star) و به صورت ترانکینگ و روکار برای واحد های اداری و درمانی با در نظر گرفتن گسترش پذیری در آینده در مجموع 450 نود فعال شبکه و 24 رک فعال در 5 طبقه ساختمان برنامه ریزی و پیاده سازی شده است. هر یک از رک ها به صورت مجزا ارتباط زیرساخت فیبر نوری تا اتاق سرور و همچنین دسترسی به برق اضطراری مرکزی را دارند.

X