☰  

آنتی ویروس Bitdefender

شرکت مهندسی ابر سبز نماینده رسمی فروش و پشتیبانی محصولات خانگی و سازمانی Bitdefender در استان البرز می باشد. فروش, نصب و راه اندازی و همچنین پیشتیبانی تا زمان اتمام لایسنس های خریداری شده از جمله خدمات ما می باشد.

جهت مشاوره و خرید هر یک از محصولات Bitdefender لطفا با شماره تماس (026) 34480359 یا از طریق سایر راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

رهبر جهانی در امنیت سایبری

محافظت از بیش از 500 میلیون سیستم
برای بیش از 18 سال است.

محصولات شرکت Bitdefender به دو دسته کلی محصولات سازمانی و خانگی تقسیم می شوند. محصولات خانگی ویژه کاربران عادی قابل استفاده بر روی سیستم عامل های ویندوز, Mac, IOS و اندروید و محصولات سازمانی مناسب برای استفاده در محیط های سازمانی می باشند.

اعتمادی در حال رشد

با شبکه ای جهانی متشکل از 500 میلیون دستگاه، بیت دیفندر دارای بزرگترین زیرساخت امنیتی در جهان است، رسیدگی به 11 میلیارد درخواست امنیتی در روز، بیت دیفندر شناسایی میکنه، پیش بینی میکنه و در کمتر از 3 ثانیه بهترین رفتار را نسبت به خنتی سازی هر نوع آلودگی جدید در هر جایی از دنیا انجام می دهد نوآوری های ما حاصل اعتماد خانواده ها و شرکت های بزرگی در بیش از 150 کشور می باشد و توانستیم جوایز زیادی را نیز بدست بیاوریم.

گرویتی زون به راهکار های امنیتی معمول دیگر که بسیار پیچیده میباشند برتری دارند، پیشگیری، شناسایی و پاسخ به حملاتی که از حوزه ی آنتی ویروس های معمولی و مرسوم پنهان مانده اند. یک راهکار یکسان حملات سطحی را با کنترل و سخت گیری کاهش میدهد و مخرب ها را پیش از مرحله ی اجرا (پیش اجرا) متوقف میکند.

راهکار جدید ضبط اطلاعات و تهدیدات اندپوینت اقدام به شناسایی و آنالیز خودکار کرده و امکان بررسی آسان و تصفیه ی درجا را فراهم میکند. ویژگی شناسایی تهدیدات یکپارچه ی ، شناسایی دقیق و پاسخ هوشمندانه باعث جلوگیری از در معرض خطر قرار گرفتن اطلاعات و توقف نقص های سازمان میشود.

بهترین محافظ

Bitdefender
Kaspersky
Symantec
McAfee
January 2011 – October 2019. AV TEST

بهترین عملکرد

Bitdefender
Kaspersky
Symantec
McAfee
January 2011 – October 2019. AV TEST

افتخارات

برای آزمایش آنتی ویروس بیت دیفندر می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید.

دیپلم نمایندگی فروش محصولات شرکت Bitdefender توسط ما

شرکت مهندسی ابر سبز از سال 1394 به جمع نمایندگان فروش و پشتیبانی محصولات Bitdefender در ایران پیوسته است.

همراهان ما

← آموزش Itemآموزش تبدیل نسخه رایگان به نسخه لایسنس شده