درباره ما

مشاوره

همراهی پا به پا برای سازمان ها، ادارات و اشخاص در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت ارائه پلن در راستای افزایش بازدهی و کاهش خطا

اجرا

طراحی، نظارت و اجرای پروژه های پسیو، اجرای انواع زیرساخت های ارتباطی، ارتباطات دور برد و راه اندازی انواع سرویس های نرم افزاری، سیستم های مانیتورینک و راهکار های پشتیبان گیری

نگهداری

پشتیبانی، نگهداری و همراهی به صورت حضوری و ریموت برای هرجه بهتر ارائه خدمات به صورت 24x7 و آنکال
درباره ما

ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم

تیم مهندسی ابرسبز متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه بهترین و بروز ترین راه کار های روز دنیا در ایران گرد هم جمع شده اند.

تلاش ما بر ارائه هرچه بهتر, سریع تر و با کیفیت تر خدمات خود به مشتریان و همراهان همیشگی در راستای جلب رضایت شما عزیزان میباشد.

چرا ما را انتخاب کنید

شرکت های زیادی وجود دارد اما چرا ما را انتخاب کنید

تجربه کافی

شرکت مهندسی ابرسبز در یک دهه گذشته پیمانکار, مشاور و مجری بسیاری از پروژه های فناوری اطلاعات در ابعاد و زمینه های گوناگون بوده و آرشیوی از تجارب سازنده را به همراه دارد.

پیمانکار کل

از شروع یک پروژه, تمامیه پیش نیاز ها و نیاز های کار توسط شرکت ابرسبز سنجیده و تمامیه هماهنگی ها با تیم ما بوده و در نهایت خروجی نهایی تحویل داده میشود.

دسترس پذیری

پاسخگویی و در دسترسی بودن حتی پس از اتمام کار و ارائه خدماتی نظیر گسترش و عیب یابی و ایجاد تغیرات از نیاز های هر یک از شاخه های فناوری اطلاعات میباشد.

مشتریان ما معرف ما هستند

X