☰  

نسخه رایگان و سازمانی Bitdefender

شرکت Bitdefender این امکان را برای علاقمندان به محصولات این شرکت ایجاد کرده تا کاربرانی که قصد مهاجرت از سایر محصولات به آنتی ویروس های قدرتمند این شرکت را دارند بتوانند به مدت محدود محصول...

شرکت Bitdefender این امکان را برای علاقمندان به محصولات این شرکت ایجاد کرده تا کاربرانی که قصد مهاجرت از سایر محصولات به آنتی ویروس های قدرتمند این شرکت را دارند بتوانند به مدت محدود محصول مورد نظر را تهیه و به امتحان نمایند.

اگر شما هم به این آنتی ویروس و قابلیت های آن علاقمند شدید, پس با ما همراه باشید تا یک نسخه آزمایشی 30 روزه را تهیه و استفاده نماییم.

لازم به ذکر است که پس از اتمام دوره آزمایشی, چنانچه علاقه داشته باشید میتوانید با تهیه لایسنس و وارد کردن آن در حساب کاربری که در ادامه خواهیم ساخت, محصول مورد نظر را به نسخه اورجینال تغیر دهید. بدون هیچگونه نصب مجدد!

ثبت نام

برای شروع به لینک ثبت نام نسخه رایگان وارد شوید. فرم موجود در صفحه را تکمیل و ثبت نام نمایید.

پس از ارسال لیست یک ایمیل جهت خوش آمد گویی و ایمیل دیگری شامل اطلاعات ورود به Bitdefender Gravityzone دریافت خواهید کرد.

با مشخصات مندرج در ایمیل به پنل Bitdefender Gravityzone وارد شوید.
پس از ورود توضیحات و آموزش هایی به صورت خلاصه برای شما نمایش داده خواهد. آن ها را مطالعه و مجدد با ما همراه باشید.

پس از بستن صحفه قبل حالا وارد داشبورد اصلی Bitdefender Gravityzone شده اید. در اینجا خلاصه ای از فعالیت ها, تحدیدات شناسایی شده بر روی سیستم های شما, گزارشات سیستمی مثل تلاش برای ورود به سایت های مسدود شده, تلاش برای استفاده از سخت افزار های محدود شده مثل حافظه های جانبی و غیره را مشاهده خواهید کرد. میتوانید هر یک از بلوک ها را جابجا, حذف یا اضافه کنید. در سمت چپ صفحه منوی اصلی پنل قرار دارد.

از اینجا به بعد لازم است تا آموزش های مربوط به هر یک از منو های نرم افزار را در صفحه آموزش های Bitdefender سایت ما دنبال نمایید.

این نسخه رایگان به مدت 30 روز و با تمام امکانات موجود در محصول برای شما فعال میباشد. پس از اتمام دوره 30 روزه در صورت علاقه به تمدید میتوانید محصول مورد نظر را با در نظر داشتن امکانات مورد نیاز خود انتخاب و پس از خرید لایسنس آن را طبق این آموزش داخل اکانت آزمایشی اضافه و استفاده نمایید.

← دسته‌بندی نشده ItemBigBlueButton سیستم آموزش آنلاین

دسته‌بندی نشده Item →فروش تجهيزات MikroTik